2026 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

Blade (1998)

Stilinga nesąmonė apie vampyrus su tirštu nostalgijos padažu; vaikystėje žiūrėtas dar su močiute. Atsimenu, jai labai patiko Wesley Snipes, apskritai juodaodžius laikė gražiais. Kas turėjot tokią močiutę? Fuckin legend! Siužetas- pagrindinė blogiečio vampyro užmačia- kažkoks kliedesys, ko siekė? Negaliu išjungt smegenų, mane visada persekioja logikos šmėkl, kalta, atleiskit :) Ir taip gyvena amžinai, ar ketino išnaikint žmoniją? Ką tada valgys? :D Užtat kaip iškilminga, kiek pasiruošimo. Beje, ar vampyrai tokie bejėgiai, iš tarybos, kodėl juos taip lengvai transportuoja? Udo Kierą išvis suvysto kaip kūdikį, atveža saulės tekėjimo žiūrėt, patys po šalmais pasislėpę, wtf? Kokia čia nauda būt vampyru, jei esi išglebėlis senbezda.  Daug nesąmonių, neminint precedento neturintį  spf naudojimą,  tačiau virtuoziškas Bleido švaistymasis kardu su odiniu lietpalčiu bei Stephen Dorff charizma padaro neįmanomą. Išvelka filmą į kultinių gretas, negali nesižavėt šiuo briedu. Rodyti pievas ekrane ir vistiek laikyti žiūrovą prirakintą, nors klykiantį iš juoko- didelis kino meno pasiekimas. Pradžioje scena su krauju, purškiamu per klubo lubose įtaisytus purkštukus. Fantastika.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą